Sprzedaż, Naprawa, Wymiana

Sprawny samochód, a także sprawne opony to otwarta droga do bezpiecznej jazdy. Jeśli zależy Ci na tym, aby wymiana opon została przeprowadzony we właściwy sposób, powierz to zadanie nam.

W naszym serwisie zmieniamy opony letnie na opony zimowe i na odwrót. Za każdym razem dbamy, aby ten proces przebiegał sprawnie i prawidłowo. Do wymiany i wyważania opon używamy niezawodnego sprzętu marki Hunter.

Dzięki wykorzystaniu w nim najnowszych technologii możemy precyzyjnie określić ich stan, zamontować na felgach i wyważyć. Dzięki temu dajemy Ci gwarancję komfortowej jazdy.

Pamiętaj, że źle wyważone koła oznaczają nie tylko mniejsze bezpieczeństwo na drodze, ale również większe zużycie paliwa, szybsze zużywanie się opon, a także gorszą przyczepność do nawierzchni. Poza tym oferujemy sprawdzenie stanu opon i, w razie konieczności, ich naprawę bądź wymianę. Przeprowadzamy dokładne testy, analizując ciśnienie w oponach, głębokość bieżnika, zużycie i wiek opon, a także sprawdzamy stan ściany bocznej.

Nasza firma zaczynała jako specjalista od opon, dlatego, kontynuując tę tradycję, oferujemy Ci nie tylko serwis i wymianę opon, lecz również ich sprzedaż. W naszym magazynie znajduje się 35 tysięcy rodzajów opon do każdego rodzaju samochodów. Obsługujemy nie tylko auta osobowe, lecz także ciężarowe, dostawcze, przemysłowe oraz rolnicze. Oferujemy opony od najlepszych producentów, tj. Bridgestone, Firestone, Vredestein, Pirelli, Continental, Michelin, Dunlop, Goodyear. Jeśli zatem planujesz wymianę opon lub po prostu chcesz sprawdzić ich stan przed podróżą, koniecznie do nas zajrzyj. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Opony osobowe, dostawcze, ciężarowe, przemysłowe i rolnicze

W ofercie naszego serwisu znajdują się opony
takich uznanych marek jak:

i wielu innych producentów

Darmowe sprawdzanie opon, montaż opon

W naszym serwisie za damo sprawdzimy opony w Państwa aucie, dzięki czemu w każdym momencie swoich podróży będziecie czuć się bezpiecznie. Zapewniamy pełną kontrolę stanu opon i usunięcie źródeł potencjalnych zagrożeń. Kontrolujemy takie parametry opon jak głębokość bieżnika, ciśnienie powietrza, zużycie i wiek oraz ewentualne uszkodzenia ściany bocznej. W przypadku znalezienia jakichkolwiek wad czy usterek, naprawimy opony lub jeśli się nie da – wymienimy na nowe.

Przy montażu stawiamy na nowoczesne technologie, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić niezawodność, bezpieczeństwo i długą pracę montowanych opon.

Posiadany sprzęt pozwala nam na szybki i profesjonalny montaż opon na felgach, następnie dokładnie wyważamy je, a kompletne koła precyzyjnie montujemy na pojeździe.

Przy okazji zmiany opon letnich na zimowe i odwrotnie, zamieniamy również opony z tyłu na przód, by zapewnić oponom bardziej zróżnicowane zużycia, a co za tym idzie – również większą żywotność.

Wyróżnione urządzenia z naszego Parku Maszynowego do obsługi Państwa opon i kół:
Montażownica Hunter Revolution Tire Changer
HUNTER - Revolution Tire Changer
Montażownica Hunter Revolution Tire Changer
HUNTER - Revolution Tire Changer1

Wyważanie kół

Nasi eksperci z najwyższą starannością montują i wyważają koła, aby zapewnić Państwu i Państwa pasażerom bezpieczne podróżowanie.

Nieprawidłowe wyważenie kół może powodować różne problemy podczas jazdy, zwłaszcza przy większych prędkościach. Skutkuje ono mniejszym przyleganiem kół do nawierzchni drogi. Kierownica podczas jazdy zaczyna drżeć, a z powodu wibracji trudniej się prowadzi auto. Zdecydowanie pogarsza się komfort jazdy oraz zmniejsza się żywotność elementów nadwozia i zawieszenia. Lepiej tego uniknąć i przyprowadzić auto do naszego serwisu na precyzyjne wyważanie wszystkich czterech kół.

Wyważarka Hunter Road Force Elite
Hunter - Road-force-Elite
Wyważarka Hunter Road Force Touch GSP9700
Hunter-Road-Force-Touch-gsp9700

Nasze wyważarki HUNTER wyposażone są w rolki do przeprowadzania testu drogowego. Dzięki temu stanową kompletny system do pomiaru wibracji koła. W trakcie testu koło poddawane jest oddziaływaniom rolki z naciskiem 5560 N, podobnym do rzeczywistych panujących podczas jazdy samochodem. Dzięki temu możliwe jest wykrycie wszelkich nierównomierności w elastyczności opony na jej obwodzie (wad fabrycznych), nierówności powierzchni opony (np. powstałych wskutek gwałtownego hamowania). Test drogowy przeprowadzany jest w tym samym czasie co tradycyjne wyważanie. Wyważarki HUNTER umożliwiają:

Pompowanie gazem

Zabieg ten to oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów. W serwisach “Makulski” korzystamy z profesjonalnych wytwornic azotu. Wytworzoną mieszanką ponad 99% azotu pompujemy na życzenie Państwa opony.

Jeśli oczekują Państwo od opon najwyższej efektywności i bezpieczeństwa, proponowane przez nas rozwiązanie powinno Was usatysfakcjonować. Pompowanie opon gazem to gwarancja niezmienionego ciśnienia w kołach przez długi czas, a także mniejszy opór toczenia i niskie zużycie paliwa. Zabieg ten zapewnia również większą ekonomię użytkowania i mniejsze zużycie opon. Kierowca może cieszyć się większym komfortem jazdy autem, które jest mniej narażone na ryzyko wystąpienia awarii.

Co umożliwia test drogowy HUNTER?

Czym wyróżnia się nasz najnowszy sprzęt firmy Hunter Revolution?